10 stycznia 2016

SCANMAG DLA ASSECO WAPRO MAG

Dla kogo przeznaczony jest SCANMAG ?


Obsługa procesów magazynowych to czasochłonne i odpowiedzialne zajęcie. Prawidłowe i szybkie funkcjonowanie magazynu to realne korzyści dla finansów, wizerunku Twojej firmy i komfort pracy Twoich pracowników. Dzięki rozwiązaniom SCANMAG wyeliminujesz błędy podczas przygotowywania przesyłek i wydań z magazynu. Twoi Klienci będą szybko otrzymywali dokładnie ten towar który zamówili a ewentualne błędy będą znajdowane już na etapie przygotowywania towaru. Dzięki dużej integracji z systemem magazynowym informacja wygenerowana przez SCANMAG jest od razu w nim widoczna i bezzwłocznie może być poddana analizie i dalej procedowana.

Jak zbudowany jest SCANMAG ?


System SCANMAG MOBILE  przeznaczony jest do instalacji na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows CE w wersji 5 – 6.5  lub  Microsoft Windows Mobile oraz czytnik kodów kreskowych. Rekomendujemy instalację systemu na wybranych modelach kolektorów danych (zobacz)

Program działa w trybie pełnego online na kartotekach asortymentowych oraz dokumentach zapisanych w systemie magazynowym. Łączność systemu SCANMAG z serwerem na którym zainstalowana jest baza programu magazynowego odbywa się za pomocą połączenia WiFi.

Dzięki czytelnemu interfejsowi  obsługa systemu SCANMAG jest łatwa w obsłudze i nie wymaga długiego szkolenia jego operatorów.

scanmag_logo_F

Funkcje SCANMAG


W zależności od wersji, dzięki systemowi SCANMAG możesz :

  • posiadać szybki dostęp do danych o asortymencie (stan magazynowy, zdjęcie, opis, informacje o kodach i indeksach)
  • przeglądać dokumenty wygenerowane w programie magazynowym (dokumenty magazynowe, zamówienia)
  • dokonywać weryfikacji wydań i przyjęć towaru na podstawie dokumentów wygenerowanych w systemie magazynowym z oznaczaniem  daty, godziny i osoby dokonującej  weryfikacji
  • dodawać artykuły na arkusz remanentowy podczas inwentaryzacji