2 września 2016

Mistral Business B2B

Mistral Business B2B

System Mistral Business B2B to zaawansowana platforma zamówień internetowych i obsługi klienta wzbogacona o funkcje CRM, w pełni zintegrowana z programem Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows. Umożliwia kompleksowa obsługę klientów każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora.

MiStral Business B2B to obsługa klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Automatyzacja i uproszczenie pracy działu handlowego, eliminacja błędów i czynników ludzkich, prestiż i nowoczesny wizerunek firmy. System działa w trybie on-line na bazie danych programu Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows. Nie ma żadnych dodatkowych mechanizmów wymiany danych. Wszystkie zmiany wprowadzone w programie WF-Mag są od razu widoczne w systemie MiStral. Złożone przez klienta zamówienie w systemie Mistral Business B2B jest natychmiast zapisywane w programie WF-Mag. System zapewnia pełna automatyzacje obsługi zamówień oraz prezentacje wybranych zasobów programu WF-Mag na stronach platformy B2B. Wszystkie produkty wprowadzane do programu WF-Mag mogą być automatycznie dostępne dla partnerów handlowych bez konieczności przepisywania danych. Zalogowanemu kontrahentowi są automatycznie prezentowane rozrachunki i faktury VAT, ceny i promocje, strategie cenowe i stany oraz rezerwacje i historia zamówień. Rozbudowany system uprawnień pozwala w elastyczny sposób dostosować prezentacje wybranych elementów systemu poszczególnym użytkownikom.

Mistral Business B2B występuje w trzech wersjach funkcjonalnych: Business, Business PRO oraz Business PRO PLUS. Każdy z powyższych wariantów w prosty i bezpieczny sposób pozwoli w ekspresowym tempie przenieść biznes do sieci internet. Otworzenie hurtowni internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste.

Mistral Business B2B zawiera wiele funkcji zdecydowanie wykraczających poza typowe możliwości systemu zamówień. Dostępne są takie moduły jak Reklamacje RMA, Windykacja, Rozsyłanie Faktur VAT, Ofertowanie CRM, Obsługa przedstawicieli handlowych, Newsletter, Manager zakupów i obsługa kontrahenta wielooddziałowego, które stanowią ważne elementy z zakresu zagadnień CRM, pomocnych przy obsłudze klienta w każdej firmie.

System może być zainstalowany na serwerach klienta lub razem z programem Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows w Chmurze Connectico Business Cloud.


Mistral Business B2B współpracuje także z pozostałymi produktami z rodziny Mistral:

Mistral e-Sklep – sklep internetowy dla klienta detalicznego

Mistral Speedlist DHL  – obsługa przesyłek kurierskich DHL

Mistral Aukcje – integracja z serwisem Allegro.pl

Dodatki dla Mistral – dedykowane moduły oraz aplikacje zwiększające funkcjonalność systemów Mistral